Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

Одним із видів побічного використання лісових ресурсів є вирощування сільськогосподарської продукції. Зокрема, лісівники ДП «Бердянський лісгосп» створили плантацію малини високоякісного сорту «Джоан Джи», яку вирощують в Андріївському та Бердянському лісорозсадниках на 3 га землі.
Цей сорт посухостійкий, однак для зрощування малини використовують систему крапельного поливу, працівники лісгоспу доглядають за плантацією, підв’язують кущі, після збору урожаю – обрізають гілля, так як цей сорт малини є ремонтантним, та надає врожай з початку серпня по кінець жовтня.
Сорт малини «Джоан Джи» – один із найпопулярніших та найулюбленіших серед садоводів. Даний сорт відзначається хорошою врожайностю , з відмінними смаковими якостями та чудовим ароматом. Збирають малину винятково вручну, до того ж, ягода легко знімається із плодоніжки, а при транспортуванні фактично не пошкоджується і гарно зберігається. Кущі цієї малини зовсім безшипні, тому збір врожаю зовсім не псує настрою. То саме цей сорт малини є чудовим варіантом для вирощування на плантаціях лісгоспу.

,