Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

Одним із головних завдань держвних лісгоспів є створення лісів. До осінньої посадки дерев ДП «Бердянський лісгосп» готується заздалегідь. В осені 2021 року
підприємством передбачається провести відтворення лісів на площі 100 га, провести догляд за лісовими культурами на площі 200 га, відновити 10 га лісів, провести доповнення лісових культур на площі 200 га, висівання насіння лісових культур планується на площі 50 га. Як правило робітниками підприємства висаджуються такі породи молодих культур, а саме ясен звичайний, гледічія, сосна кримська, дуб звичайний, бірючина звичайна, аморфа кущова, маслинка вузьколистна, роза собача, клен явір, клен татарський.У 2021 році підприємство заготовило насіння дуба звичайного у кількості 3950 кг, насіння сосни кримської 10 кг.
Діяльність лісівників надзвичайно багатогранна: щоб виростити ліс потрібно зібрати насіння, виростити сіянці, посадити їх на підготовлені ділянки, постійно проводити догляд за лісовими культурами, охороняти їх від хвороб, шкідників, пожеж, самовільних рубок. Отже, осінь для лісівників- це підсумок досягнутого не тільки протягом року, але й підготовка «фундаменту» для успішної роботи у наступному році.

,