Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

В рамках щорічної Громадської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» було проведено ряд заходів в с.Єлизаветівка Приморського району.

Так, відповідно до підписанного меморандуму про співпрацю між ДП «Бердянське лісове господарство» з КЗ «НВК Єлизаветівська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» та ПрАТ «Єлизаветівське», 29.03.2019 року , разом зі школярами біля Єлизаветівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було висаджено 30 садженців липи. Школярами разом з вчителями під чуйним керівництвом головного лісничого та майстрів лісу підприємства було закладений фруктовий сад . В майбутньому школяри зможуть збирати врожай яблук, черешні та абрикос. Головною метою цієї акції є залучення учнівської молоді до заходів зі створення зелених насаджень свого краю, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, виховання любові до свого краю.

Також за ініциативою директора ДП «Бердянський лісгосп» Мілько Сергія Івановича та народного депутата України Валентирова Сергія Васильовича відбулося озеленення трьох дитячих майданчиків, Єлизаветівської сільської ради, місцевої церкви. Всього було висаджено шістдесят саджанців дубу звичайного, софори, каштану, липи.

Наступний захід в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» з посадки дерев буде проведений в с.Берестове Бердянського району та буде продовжено до Дня довкілля, який буде відзначено 20 квітня 2019 року.

,