Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

02 квітня 2021 року згідно плану взаємодії Бердянського МУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області і ДП «Бердянський лісгосп», в Осипенківському лісництві с.Осипенко Бердянського району, було проведено навчання по гасінню лісових пожеж з майстрами лісу Державної лісової охорони ДП «Бердянський лісгосп».
Затвердженний план взаїмодії між Бердянським МУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області і ДП «Бердянський лісгосп» визначає порядок виконання спільних завдань із запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, пожежі що виникають на територіях лісового фонду Бердянського лісництва.
Державна лісова охорона попереджає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки у лісових та паркових зонах. Самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших залишків рослинності є підставою для притягнення до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства.
Пом’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як навколишнього середовища , так і для вашого життя і здоров’я.

,