Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

21 березня відоме як Міжнародний день лісу, який офіційно проголошений Генеральною Асамблеєю Організіції Об’єднаних Націй у 2012 році. Саме в цей день на в’їзді у м.Бердянськ  на базі Бердянського лісництва стартовала щорічна громадська акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Головною метою цієї  акції є виховання у молоді дбайливого ставлення до природи, любові до свого міста, створення невеличкого лісу для естетичного закриття місцевого звалища.

В акції прийняли участь начальник Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства Селюк Володимир, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Бабанін, мер міста Чепурной Володимир, народний депутат України Олександр Понамарьов, учні ЗОШ № 7, учні КЗ «Бердянської загальноосвітньої  школи- інтернат  І-ІІІ ст..», студенти Бердянського державного педагогічного університету, Бердянського машинобудівельного коледжу ЗНТУ ,  Бердянський «Центр розвитку дітей та молоді”, представники Бердянського комунального сільськогосподарського підприємства «Зеленгосп», місцеві жителі з родинами.

Під керівництвом головного лісничого, лісничих та мастрів лісу учасники акції висаджували садженці дубу звичайного. Також працівниками лісгоспу було висаджено

саджанці маслинки вузьколистої, саджанці скумпії, акаці.

 Всього разом з працівниками лісгоспу було висаджено 5000 дерев та 3000 чагарників. Захід з посадки дерев проведений в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» буде продовжено до Дня довкілля, який буде відзначено 20 квітня 2019 року.

,