Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

21 березня відоме як Міжнародний день лісу, який офіційно проголошений Генеральною Асамблеєю Організіції Об’єднаних Націй у 2012 році. Саме в цей день – 2021 року , бере старт громадська акція Державного агенства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». Головними заходами цієї акції є садіння дерев, проведення робіт з лісовідновлення та лісорозведення із залучанням учнівської та студентської молоді, місцевого населення, представників місцевих органів виконавчої влади.
У сонячний весняний день 21.03.2021 Державним підприємством «Бердянський лісгосп» було проведено акцію в Комунальному закладі Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Запорізької обласної ради. На території школи-інтернат вихованцями разом з вчителями було висаджено 25 саджаців катальпи та дубу звичайного. Виховання у молоді дбайливого ставлення до природи, любові до свого краю є головною метою акції.
Наступний заход в рамках акції «Створюємо ліси разом» буде проведено 24.03.2021 в Чернігівській школі-інтернат смт.Чернігівка Ченігівського р-ну Запорізької області.

,