Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

Котрий рік поспіль ДП «Бердянський лісгосп» проводить весняно- польові роботи в Бердянському та Приморському районах Запорізької області.
Не втрачаючи часу , для захисту лісу від пожеж, робітниками лісгоспу було створоно 20 км нових мінералізованих смуг, проведено 280 км догляду за мінералізованими смугами .
Не дрімає і Державна лісова охорона, котра постійно проводить рейди по охороні лісу від пожеж та самовільних рубок.Так в Бердянському та Приморському районах було усунуто три випадки лісових пожеж на загальній площі 5,3 га, ймовірними причинами котрих було необережне поводження з вогнем.
Крім того Державною лісовою охороною було складено 19 протоколів про адміністративне лісопорушення, сума штрафів котрих склала 10,7 тис.грн.
Особливу увагу лісгосп приділяє і лісовим рассадникам підприємства, так по весні було висаджено 800 шт лип, 50 шт ялівця козацького. В цілому асортимент вирощуванної продукції лісгоспу складає 47 найменувань різних порід дерев та чагарників таких як акація, сосна кримська, береза, дуб звичайний, клен, катальпа та ін.
Також робітниками лісгоспу було проведено механізований догляд за лісовими культурами на площі 101 га.

,