Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

12.04.2019 року у продовження щорічної Громадської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» Державним підприємством «Бердянське лісове господарство» разом з керівництвом Берестівської ОТГ було проведено ряд заходів по закладенню паркової зони в с. Троїцьке Берестівської ОТГ Бердянського району та скверу в с.Миколаївка Берестівської ОТГ.

Із залученням школярів Троїцької загальноосвітньої школи , в цілях виховання у учнівської молоді дбайливого ставлення до свого краю, було висаджено 70 саджанців каштану, липи , клену сріблястого, софори, ясеня зеленого.

Того ж дня в с.Миколаївка Берестівської ОТГ із залученням школярів Миколаївської загальноосвітньої школи було закладено сквер із саджанців липи, ясеню зеленого, черемхи.

Заходи з посадки дерев у 2019 року проведені Державним підприємством «Бердянськелісове господарство» в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» були проведені до святкування Дня довкілля, який буде відзначено 20 квітня 2019 року.

Разом з учасниками проведених зоходів було висаджено близько 3500 саджанців дерев та чагарників.

Дякуємо за співпрацю заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Бабаніна, мера міста Бердянськ Володимира Чепурного, народного депутата України Сергія Валентирова, керівництво Берестівської ОТГ, Єлизаветівської ЗОШ, Троїцької ЗОШ, Миколаївської ЗОШ. Окрема подяка всім залученим до акції учням загальноосвітніх шкіл Приморського та Бердянського району та стадентам м.Бердянськ.

,