Державне підприємство
«Бердянське лісове господарство»

Ми завжди маємо потребу в професіоналах.

Для нас найцінніший ресурс – людський. Ми дорожимо своїми співробітниками і завжди готові прийняти в свою команду розумну, відповідальну, активну людину.

Надсилайте своє резюме нам на пошту berdles@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги: Повна або базова освіта відповідного напряму підготовки (спеціальність-лісове господарство). Стаж роботи за професією не менше 3 років.

Обов’язки:  Здійснення керівництва виробничо-господарською діяльністю лісництва. Організація по підготовці грунту під лісові культуру, посадку лісу та догляду за лісовими культурами. Вживання заходів до забезпечення лісництва в необхідній кількості посівним і посадочним матеріалом для виконання встановлених обсягів робіт по посіву й посадці матеріалу. Забезпечення охорони лісів від пожеж,незаконних рубок і інших лісопорушень.

Умови роботи: Гріфік роботи   ПН-ПТ (з 8.00 до 17.00)

Офіційне оформлення

Кваліфікаційні вимоги: Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст). Стаж роботи не менше 1 року.

Обов’язки: Добре знання меж своєї ділянки, обходів які входять у ділянку. Перевірка дотримання правил пожежної безпеки в лісах, рубок догляду, сінокосіння, випасу худоби та інших видів користування лісом, вживання заходів щодо припинення виявлених порушень. Здійснення керівництва працівниками на лісокультурних, лісогосподарських, лісозахисних роботах, заготівлі лісового насіння.

Умови роботи: Гріфік роботи   ПН-ПТ (з 8.00 до 17.00)

Офіційне оформлення

Кваліфікаційні вимоги: Базова вища освіта відповідного напряму підготовки(молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи
Обов’язки: Добре знання нормативних документів по організації і веденню бухгалтерського обліку , правила документообігу і технологію обробки облікової інформації на підприємстві. Прийняття до обліку первинних документів, систематизування інформації, відображеної в цих документах, готування проміжних розрахунків для обліку господарських операцій.Складання накопичувальних відомостей, журналів виконаних робіт.
Умови роботи:
Гріфік роботи ПН-ПТ (з 8.00 до 17.00)
Офіційне оформлення